NASZA HISTORIA

AMKIRI to swoboda wyrażania siebie bez granic. Jako pierwsi na świecie opatentowaliśmy atrament nasycony pozytywnym zapachem, dzięki któremu stworzysz tymczasowy zapachowy tatuaż na swojej skórze. Wszystko zaczęło się, gdy Shoval Shavit Shapiro, założycielka AMKIRI, wpadła na innowacyjny pomysł: „Jeśli perfumy są naszą wizytówką, dlaczego nie sprawić, żeby dało się je zobaczyć?”. Tuż potem rozpoczęła się podróż pełna nowych odkryć, która połączyła studia projektowe w Shenkar College of Engineering z pasją do ulicznego stylu i rocznymi studiami na Uniwersytecie Sztuki w Berlinie, UDK. Z połączenia designu, sztuki i piękna oraz dziedzictwa rodziny Shavit (mama Shovali jest ekspertem beauty) powstała marka AMKIRI: pierwsze zapachowe tatuaże, które łączą zmysły węchu i wzroku, by zapewnić Ci nieznany dotąd rytuał. Stworzyliśmy AMKIRI, żeby inspirować do zobaczenia tego, co dotąd było niewidzialne. Eksperymentuj z tuszem AMKIRI, wykorzystaj nasze kolekcje wzorów lub narysuj coś wprost z Twojej wyobraźni. Użyj widzialnych perfum, żeby podrasować swój styl dzisiaj, zmyj je, a jutro wymyśl swój przekaz na nowo. Bez zasad, bez ograniczeń, bez presji.

Odkryj zapachowe tatuaże

PACHNĄCY TUSZ

Nasz pachnący tusz został naukowo opracowany: jest bezpieczny do malowania na skórze w łatwy i szybki sposób. Po jego aplikacji zobaczysz wyraźny wzór tatuażu, który utrzyma się nawet do 72 godzin! Zapachowy tatuaż AMKIRI nie blaknie, nie pęka i nie rozmazuje się. Energetyzujący zapach zostanie z Tobą przez ponad 12 godzin. Możesz zmyć go, gdy tylko chcesz i zrobić inny. Wystarczy trochę wody oraz mydła i możesz zaczynać od nowa!

ZAPACH AMKIRI

Ekscytujący. Energetyzujący. Czysty. Poczuj miętę pieprzową, imbir, jałowiec, piżmo z drzewną nutą i odrobiną wodnych kwiatów. Naturalne składniki zapachu AMKIRI pobudzą Twoje zmysły, gdy połączą się z naturalną chemią Twojego ciała. Wspólnie tworzą złożony, uniseksowy zapach, który rozwija się z godziny na godzinę.
„Tusz AMKIRI jest bardzo ziemisty. To przywołało moje wspomnienia i zainspirowało mnie do dodania nowoczesnego akcentu, by stworzyć zupełnie świeżą historię” – Chiaki Nomura, współpracownik zapachowy, IFF Perfumer, NYC TOP. Oryginalny zapach AMKIRI jest jak podmuch energii: pikantny, świeży i radosny. Wyrusz z nim w podróż do najszczęśliwszego miejsca Twojego umysłu!

TWORZYMY HISTORIĘ

I NAGŁÓWKI

CO NAS WYRÓŻNIA

Wynaleźliśmy nowy rodzaj zapachu – pierwszy na świecie, który możesz zobaczyć. Widzialne perfumy AMKIRI tworzymy w zgodzie z naturą. Są delikatne i dobre dla skóry. Utrzymują się dłużej niż tradycyjne perfumy i, w przeciwieństwie do klasycznego tatuażu, nasz możesz zmieniać, gdy tylko przyjdzie Ci na to ochota!

Pokaż, jak Ty to nosisz!

Otaguj @amkiri_poland z hashtagiem #AMKIRI, żeby mieć szansę się tutaj wyróżnić!

@amkiri_poland