O NAS

AMKIRI to piękno bez granic - jedyne na świecie, opatentowane perfumy w tatuażu.
Wszystko zaczęło się, gdy założycielka marki AMKIRI Shoval Shapiro wpadła na prosty pomysł: „Jeśli perfumy są naszą wizytówką, to dlaczego nie uczynić ich widocznymi?”
AMKIRI to unikalny i jedyny w swoim rodzaju produkt – połączenie zapachu z tymczasowym tatuażem. Inspiracją do powstania marki była kultura zdobienia ciała kultywowana przez wiele nacji na całym świecie od setek lat, sztuka tatuażu, styl uliczny oraz dynamicznie rosnąca siła i waga zapachu w nowoczesnym świecie.
Receptura produktu oparta jest na unikalnej wiedzy wyniesionej z renomowanego uniwersytetu Shenkar College of Engineering and Design oraz wielu lat doświadczenia w branży kosmetycznej. AMKIRI było pracą dyplomową naszej założycielki, wzrastającej w domu, gdzie od lat pracowano z kosmetykami – tworząc je i projektując.
Łącząc elementy nowoczesnej, opatentowanej technologii i unikalnego wzornictwa narodziło się AMKIRI: pierwszy tego rodzaju produkt, który łączy dwa najważniejsze zmysły: węch i wzrok, tworząc rytuał, jakiego jeszcze nie było.
Stworzyliśmy AMKIRI, ponieważ chcemy Cię zainspirować i dać Ci możliwość wyrażenia siebie.
Wprowadź AMKIRI do swojego życia. Pokaż innym, w jakim jesteś nastroju, co czujesz i kim jesteś. Bez zasad, bez ograniczeń, bez presji - tylko AMKIRI i Twoja wyobraźnia.

INK DE PARFUM

Zostaw swój ślad! Nasz opatentowany Ink De Parfum został naukowo opracowany do malowania na skórze w sposób łatwy i szybki. Po aplikacji pozostawia wyraźny, tymczasowy wzór tatuażu, który utrzymuje się nawet do 72 godzin. A czysty, energetyzujący zapach utrzymuje się przez ponad 12 godzin. Nie blaknie, nie łuszczy się i nie rozmazuje. Kiedy zechcesz odmienić swój wygląd, po prostu zmyj go niewielką ilością mydła i voilà - możesz zacząć od nowa.

ZAPACH

Ekscytujący. Energetyzujący. Czysty. Kompozycja nuty mięty pieprzowej, imbiru i warstwy jałowca z piżmowym, drzewnym podtekstem i nutą bujnych wodnych kwiatów, pobudza zmysły. Mieszanka naturalnych składników AMKIRI łączy się z unikalną chemią Twojego ciała, tworząc złożony zapach unisex, który rozwija się, gdy go nosisz.
To zapach, którym należy żyć.

Zmieniamy świat beauty...

ODKRYJ SIEBIE NA NOWO

Swoboda wyrażania siebie na wyciągnięcie ręki. Amkiri Wand (pędzelek) jest specjalnie zaprojektowany do gładkiego nakładania atramentu na szablony i skórę. Nasz naukowo opracowany Ink De Parfum wysycha, pozostawiając piękny, wyrazisty wzór tatuażu i energetyzujący, długotrwały zapach. Możesz również stworzyć swój własny wzór, puszczając wodze fantazji.